Zapraszamy do Fitelia AQUA

Akcesoria do jogi Jest 6 produktów.

Akcesoria do jogi

Akcesoria do jogi, które znajdziecie w naszym sklepie to głównie pomocne w ćwiczeniach paski do jogi, maty oraz wałki i bloki do ćwiczeń. Ponieważ coraz więcej osób ćwiczy jogę, akcesoria do jogi muszą być bardzo wysokiej jakości, a taką jakość zapewni Państwu nasz sklep.

 • 21,00 zł
  akcesoria-do-jogi

  Pasek do jogi firmy Sveltus wspomaga ćwiczenia w różnych pozycjach. Pomaga w rozciąganiu i przytrzymywaniu pozycji. Pasek idealnie wspomaga również ćwiczenia stretchingowe.

  21,00 zł
  Wysyłka 48h
 • 29,00 zł
  akcesoria-do-jogi

  Kostka (klocek) do jogi Sveltus jest trwała i miła w dotyku, wykonana z mocno zbitej pianki Eva. Doskonałą pomoc w ćwiczeniach jogi i pilatesu. Pomaga zachować odpowiednią postawę w ćwiczeniach, również pilatesu. Przydatna w rehabilitacji.

  29,00 zł
  Wysyłka 48h
 • 53,00 zł
  akcesoria-do-jogi

  Specjalny koc do ćwiczeń jogi. Doskonale sprawdza się przy wykonywaniu wielu pozycji, jak również jest doskonalym izolatorem ciepła w ćwiczeniach relaksacji. Może być również wykorzystywany jako pomoc w rehabilitacji. Ze względu na swoje przeznaczenie i kolor jest łatwy do utrzymania w czystości. Staranne wykończenie zabezpiecza przed strzępieniem się...

  53,00 zł
  Dostępny 2-3 dni robocze
 • 129,00 zł
  maty-do-jogi

  Profesjonalna mata do jogi marki Sveltus, zapewniająca stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan oraz izolację od zimnego podłoża. Wysokiej jakości powłoka antybakteryjna dająca większy komfort podczas medytacji.Niegniecąca sie, składana z wygodnym uchwytem do noszenia.

  129,00 zł
  Dostępny 48h
 • 149,00 zł
  Nowy
  akcesoria-do-jogi

  Koło do jogi, Sveltus to idealny partner do ćwiczeń jogi i pilatesu, który pomoże Ci i poprowadzi Cię swoim ruchem w kierunku pożądanej postawy. Wykonuj backbendy, inwersje, utrzymując przy tym równowagę. Idealny dla kobiet w ciąży - pomaga złagodzić bóle pleców, zwiększyć elastyczność mięśni miednicy i adduktora. Koło do jogi, Sveltus pomaga rozciągać...

  149,00 zł
  Dostępne w ciągu 8-10 dni roboczych
 • 192,00 zł
  maty-do-jogi

  Profesjonalna mata do jogi zapewniająca stabilność pozycji ciała podczas najbardziej zaawansowanych asan oraz izolacje od zimnego podłoża. Wysokiej jakości powłoka antybakteryjna dająca większy komfort podczas medytacji. Niegniecąca sie, składana z wygodnym uchwytem do noszenia.

  192,00 zł
  Dostępne w ciągu 48h
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów