Taśmy TRX  Jest 10 produktów.

Taśmy TRX

Taśmy TRX i Jungle Gym XT to taśmy typowo wzmacniające mięśnie. Co ciekawe, ćwiczenia i trening który przeprowadzimy przy pomocy tych taśm, doskonale pomaga wzmocnić mieśnie, praktycznie całego ciała. Taśmy podwieszane doskonale nadają się również w rehabilitacji.

 • 1 000,81 zł

  Taśmy TRX czyli system podwieszanych lin do treningu. Zawładnął światem fitness od momentu pojawienia się na rynku. Doskonały w swojej prostocie, wykorzystuje masę ciała ćwiczącego oraz grawitację. Zestaw TRX HOME jest idealny dla osób, które chcą ćwiczyć w domu lub w podróży. Zawiera sześć programów treningowych do pobrania lub przeglądania w internecie,...

  1 000,81 zł
  Dostępny w ciągu 2-4 dni roboczych
 • 1 208,13 zł

  TRX to system profesjonalnych lin do treningu. Swoją prostotą podbił serca użytkowników i pasjonatów fitness na całym świecie. Ograniczeniem w ilości ćwiczeń jest tylko wyobraźnia prowadzącego, instruktora czy trenera personalnego.

  1 208,13 zł
  Dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych
 • 4 703,25 zł

  Zestaw taśm do ćwiczeń TRX dla klubów. TRX Commercial Suspension Trainer to idealny pomysł dla fitness klubów i siłowni na zwiększenie dochodów. Posiada odpowiednie gumowe uchwyty na dłonie, łatwo regulowane klamry oraz odpowiednio zamykane karabińczyki, które chronią przed kradzieżą.

  4 703,25 zł
  Dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych
 • 234,15 zł

  Taśma do ćwiczeń SUSPENDER marki Sveltus szybko i skutecznie wzmacnia wszystkie grupy mięśniowe przy użyciu własnego ciężaru ciała. Łatwa do zamocowania w celu ćwiczeń do bram, poprzeczek i drabinek. Idealnie nadaje się do wszystkich poziomów ćwiczeń. Doskonały zestaw do ćwiczeń zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Łatwy do transportu i przechowywania.

  234,15 zł
  Dostępny w ciągu 8-10 dni roboczych
 • 42,28 zł

  Mocowanie do taśmy SUSPENDER, Sveltus w celu zapewnienia bezpieczeństwa. W zestawie dwie nakrętki. Produkt kompatybilny z taśmą Taśma do ćwiczeń Suspender Sveltus (nr. 3911).

  42,28 zł
  Dostępne w ciągu 8-10 dni roboczych
 • 560,16 zł

  Zestaw TRX MOVE SYSTEM idealny dla osób początkujących, które zaczynają swoją przygodę z fitnessem. Taśmy TRX pomagają przy spalaniu zbędnych kalorii, wzmacnianiu kręgosłupa, budowaniu masy mięśniowej. Zestaw treningowy TRX MOVE SYSTEM przeznaczony jest do użytku domowego.

  560,16 zł
  Produkt dostępny na zamówienie w ciągu 3 dni roboczych
 • 749,59 zł

  TRX BURN to zestaw treningowy dla osób, które oczekują bardziej zaawansowanych ćwiczeń. Zestaw taśm TRX BURN pozwala wzmocnić mięśnie, kręgosłup, a także spalić zbędne kalorie. Ćwiczenia z taśmami TRX angażują do pracy całe ciało. Taśmy TRX można stosować w niemal każdym miejscu - trzeba znaleźć tylko stabilny punkt zaczepienia. TRX BURN są lekkie i łatwe...

  749,59 zł
  Produkt dostępny na zamówienie w ciągu 3 dni roboczych
 • 900,00 zł

  Zestaw do ćwiczeń TRX Sweat System to doskonały pakiet treningowy dla osób zaawansowanych. Jeżeli masz ochotę przejść na wyższy poziom, TRX SWEAT jest właśnie dla Ciebie! Domowy zestaw TRX SWEAT pomaga:zbudować masę mięśniową spalić zbędne kalorie wzmocnić kręgosłup.Intensywne ćwiczenia, trening interwałowy i cardio to tylko krótka charakterystyka...

  900,00 zł
  Produkt dostępny na zamówienie w ciągu 3 dni roboczych
 • 1 208,13 zł

  System Taśmy TRX czyli zestaw specjalistycznych lin TRX do treningu. Idealny do ćwiczeń indywidualnych jak i grupowych. Zawładnął światem fitness od momentu pojawienia się na rynku. Doskonały w swojej prostocie, wykorzystuje masę ciała ćwiczącego oraz grawitację. Dzięki temu połączeniu powstaje opór w ponad 300 ćwiczeniach.

  1 208,13 zł
  Dostępny w ciągu 2-3 dni roboczych
 • 202,44 zł

  Wieszak na taśmy fitness i power band francuskiej firmy Sveltus, to profesjonalne wyposażenie klubu fitness do przechowywania sprzętu fitness. Na wieszaku można zawiesić taśmy Elastiband, power band, a także skakanki. Wieszak na taśmy i skakanki pozwala zachować ład i porządek na sali fitness. Pojemność wieszaka zależna jest od gabarytów i szerokości...

  202,44 zł
  Produkt dostępny na zamówienie 8-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów