Stepy do Aerobiku Reebok Jest 3 produktów.

Stepy do Aerobiku Reebok

Stepy Reebok przeznaczone są do prostych, jak i bardziej intensywnych ćwiczeń. Ich uniwersalność sprawia, że ilość i różnorodność ćwiczeń jakie można wykonywać na tym przyrządzie wprawia w podziw. Wysoka jakość i trwałość produktu gwarantuje pełen profesjonalizm w treningu.
Idealny sprzęt do klubu fitness!

 • 552,85 zł

  Stabilny, wytrzymały i wszechstronny step marki Reebok. Trzy regulowane wysokości pozwalają łatwo dobierać wysokości w ćwiczeniach. Chowane nóżki zapewniają komfort podczas przechowywania. Step wyposażony w platformę antypoślizgową.

  552,85 zł
  Dostępny w ciągu 2-4 dni roboczych
 • 586,99 zł

  Step do ćwiczeń Reebok EasyTone to innowacyjny produkt dla uatrakcyjnienia ćwiczeń i wzmocnienia rzadko angażowanych mięśni. Dwie połączone ze sobą kapsuły z powietrzem powodują naturalną niestabilność co skłania do pracy grupy mięśni odpowiadające za stabilizację, dzięki temu EasyTone jest również pomocny w rehabilitacji.

  586,99 zł
  Dostępny na zamówienie 2-4 dni roboczych
 • 908,13 zł

  Step Reebok idealnie nadaje się do ćwiczeń dolnych części ciała, ale i ogólnej wydolności aerobowej. Platforma do ćwiczeń firmy Reebok jest jednym z najbardziej funkcjonalnych sprzętów fitness, dzięki nieograniczonej ilości ćwiczeń jakie można na niej wykonać. Budowa z twardej strukturalnej gumy, powierzchnia antypoślizgowa oraz możliwość regulacji...

  908,13 zł
  Dostępny na zamówienie 2-4 dni roboczych
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów