Fit & balance Jest 17 produktów.

Fit & balance

W kategorii Fit & Balance znajdziecie akcesoria do ćwiczeń równoważnych. Są to na przykład platformy do balansowania, pianki do ćwiczeń równoważnych, a także poduszki sensomotoryczne.

Ćwiczenia równoważne wbrew pozorom stanowią dość spore wyzwanie- nawet osobom aktywnym. W sklepie Fitelia.pl dostępna jest szeroka gama produktów do ćwiczeń równoważnych– od poduszek sensomotorycznych, przez pianki do balansowania, kończąc na platformie balansowej z obciążeniem. Trening równoważny angażuje wszystkie mięśnie głębokie, które odpowiadają za naszą postawę i stabilizację ciała.

Oprócz sprzętu do ćwiczeń motorycznych, posiadamy także akcesoria do budujące kondycję. Należą do nich z pewnością skakanki oraz pałeczki fitness. W ostatnim czasie, dużą popularnością cieszą się pałeczki fitness, które przeznaczone są do treningów POUND. Jest to trening, w którym podczas zajęć choreograficznych używa się pałeczek fitness. Można uderzając nimi o siebie lub o podłoże. Pałeczki są specjalnie wyważone, a trening z nimi angażuje wszystkie partie mięśniowe. Dzięki temu ćwiczenia POUND stają się wysoce intensywne.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów