Ovoball Jest 3 produktów.

Ovoball

Ovoball co to jest? Piłka o eliptycznym kształcie przeznaczona do ćwiczeń fitness i rehabilitacji. Jest wytrzymała i nie pęknie nawet wtedy, kiedy na niej staniesz! Piłki Ovoball używane są także na zajęciach pilatesu. Doskonale sprawdzają się także podczas ćwiczeń rozciągających i wzmacniających. Eliptyczna piłka efektywnie wysmukla sylwetkę oraz poprawia koordynację. Balansowanie na Ovoball angażuje w pracę głębokie mięśnie brzucha, pośladków i grzbietu. Niestabilna pozycja podczas ćwiczeń to wyzwanie dla sporej ilości nieużywanych dotąd mięśni!
Trening Ovoball powinien być dostosowany do poziomu zaawansowania ćwiczącego. Początkowo zaleca się ćwiczenia z piłką w pozycji poziomej. Doświadczone osoby mogą podnieść nieco poprzeczkę, trenując z piłką w pozycji pionowej. Ovoball jest wprost stworzona do balansowania, ale nie tylko. Uciskanie jej dłońmi angażuje do pracy klatkę piersiową oraz mięśnie ramion.
Zaburzenia postawy, które powoduje najczęściej praca biurowa mogą zostać całkowicie zniwelowane dzięki eliptycznej piłce!
Ovoball Tiguar powinna być sprężysta i lekko niedopompowana.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów