Stepy Jest 21 produktów.

Stepy

Step do ćwiczeń fitness to nieoceniona pomoc na zajęciach aerobowych. Jaki step wybrać? Wybór odpowiedniego jest zależny od tego, czy ćwiczysz w domu, czy w fitness klubie. Step powinien być pokryty powierzchnią antypoślizgową. Uchroni to ćwiczącego przed kontuzją. Powinien być stabilny- nie może przesuwać się podczas treningu. Wybierając step, należy dobrać go także pod względem dopuszczalnej masy ciała oraz amortyzacji.

Do najpopularniejszych zajęć z tym przyrządem należy step aerobik. Polega on na wchodzeniu i schodzeniu z platformy w rytm muzyki. To bardzo energiczna i efektywna forma ćwiczeń, która pozwala spalić nawet do 600 kcal. Taki trening pozwala wyrzeźbić łydki, uda, pośladki, a nawet brzuch! Ćwiczenia aerobowe poprawiają wydolność, redukują stres, a także poprawiają koordynację i gibkość!

Każdy step do aerobiku, czy innych ćwiczeń jest w naszym sklepie testowany. Dopiero po sprawdzeniu, dodawany jest do oferty. Oprócz typowych stepów Sveltus czy Reebok znajdziecie u nas również Bosu do ćwiczeń.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów