Stojaki na gryfy i obciążenia Jest 7 produktów.

Stojaki na gryfy i obciążenia

Stojaki na gryfy i obciążenia które znajdziecie w sklepie fitelia to sprawdzone konstrukcje, które doskonale sprawdzą się w każdym fitness klubie bądź siłowni. Idealne "porządkują" akcesoria i znacznie poprawiają komfort ćwiczenia.
W ofercie sklepu fitelia.pl dostępne jest rozmaite wyposażenie klubów fitness i siłowni, takie jak: stojak na gryfy i obciążenia, stojak na kettlebells, stojak na hantle, stojak na obciążenia.

W ofercie sklepu posiadamy także rozmaite stojaki na piłki. Pomieszczą one piłki gimnastyczne, lekarskie, a także wall ball. Dla mniej wymagających mamy także worki do przechowywania piłek i akcesoriów fitness. Należy pamiętać, iż przyrząd odkładany na miejsce służy dłuższy czas.

Stojak do hantli pozwala przechowywać je w sposób bezpieczny. Ćwiczący od razu widzą, czy pożądany hantel jest w danej chwili wolny. Stojak jest stabilny, często posiada kółka. Pozwala to łatwo przemieścić obciążenia z miejsca na miejsce, np. podczas sprzątania.

Stojak na gryfy i obciążenia bezpiecznie przechowuje ciężkie akcesorium klubu fitness lub siłowni. Jest ciężki, stabilny oraz wytrzymały. Posiada odpowiednią wysokość dla każdego członka fitnessu. Został zaprojektowany w taki sposób, aby osoby ćwiczące nie narażały się na kontuzje podczas brania lub odkładania sprzętu. Takie stojaki powinny się znaleźć w każdej siłowni!

Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów