Maty Jest 26 produktów.

Maty

Maty do ćwiczeń- którą wybrać? Chcąc poprawić wygląd swojej sylwetki, powinniście dobrać odpowiednią matę, z którą możecie ćwiczyć również w domu! Szeroka gama mat do zajęć fitness, jogi lub pilatesu wprawia w zakłopotanie podczas wyboru tej jedynej. Maty różnią się od siebie wieloma czynnikami, ale głównie materiałem wykonania, wymiarami oraz wagą.
Maty treningowe to najpopularniejszy rodzaj mat. Wykorzystywane są do rozmaitych zajęć fitness, m.in. aerobowych. Powinny chronić ćwiczącego przed otarciami, stłuczeniami, a także poślizgiem. Zapewnienie izolacji od podłoża powinno iść w parze z komfortem trenującego. Takie same cechy powinna posiadać mata do pilatesu. Profesjonalne maty do ćwiczeń posiadają odpowiednią grubość, a także odporność mechaniczną. Dzięki temu mogą być użytkowane w klubie fitness przez wiele lat.
Podczas wyboru odpowiedniej maty do jogi, najważniejszą cechą jest powierzchnia antypoślizgowa. Jest to główny czynnik zapewniający bezpieczeństwo podczas wykonywania asan.
Zaczynając przygodę z gimnastyką na matach do ćwiczeń, zasięgnij porady naszych doradców ze sklepu Fitelia.pl.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów