Taśmy Jest 44 produktów.

Taśmy

Taśmy do ćwiczeń poprawiają ogólną kondycję, gibkość oraz elastyczność mięśni. Przeznaczone są nie tylko dla profesjonalnych sportowców, ale również amatorów. Posiadają również szerokie grono zwolenników w dziedzinie rehabilitacji. Umożliwiają ćwiczenia wielu partii ciała, a mimo to są stosunkowo niedrogie. Różnią się od siebie długością, szerokością i grubością. Im grubsza i szersza taśma, tym trudniej ją naciągnąć. Każda z taśm ELASTIBAND posiada opór wyrażony w kilogramach. Dla efektywnego treningu ćwiczący powinien posiadać kilka taśm o rozmaitym oporze. Każda z gum do ćwiczeń posiada swój kolor oraz opisane na nim obciążenie. Ułatwia to szybkie odnalezienie tej właściwej podczas treningu.

Grubsze taśmy fitness, gumy do ćwiczeń i ekspandery są do siebie podobne pod wieloma względami.
Oryginalne taśmy Elastiband to unikatowy produkt niezwykle trwałej taśmy z obciążeniem. Dużą popularnością wśród sportowców cieszą się również taśmy maxi elastiband marki Sveltus. Szersze uchwyty zwiększają komfort podczas ćwiczeń i rehabilitacji.

Taśmy TRX oraz tubingi uzupełniają szeroką ofertę taśm do ćwiczeń w sklepie Fitelia. W każdym fitness klubie taśmy znajdą swoich wielbicieli.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 44 elementów