Trampolina fitness Jest 3 produktów.

Trampolina fitness

Trampolina do ćwiczeń fitness doskonale sprawdza się w zajęciach grupowych, w klubach fitness, ale również w indywidualnych zajęciach. W istocie trampolina jest i zabawna i skuteczna - pozwala nauczyć się kontrolować swoje ruchy oraz poprawić swoją postawę. Skacz na trampolinie z trenerem lub solo w swoim salonie, wyskocz w powietrze, aby wzmocnić uda i poprawić równowagę!

 • 386,99 zł
  486,99 zł

  Rewelacyjna trampolina fitness z opatentowanym mechanizmem mocującym, do ćwiczeń grupowych lub indywidualnych. Gumy łączące płaszczyznę trampoliny ze stelażem zrobione są z naturalnej gumy, co zapewnia płynne i wydajne odbijania. Poręcz trampoliny posiada regulację trzech wysokości. Trampolina posiada Certyfikat TUV / GS.

  486,99 zł
  386,99 zł
  Obniżka!
  Dostępna na zamówienie w ciągu 8-10 dni roboczych
 • 542,28 zł
  642,28 zł

  Trampolina do ćwiczeń sześciokątna jest stworzona do intensywnego użytkowania w klubach fitness i siłowniach. Trampolina posiada opatentowany kształt sześciokąta. Trampolina posiada regulację trzech wysokości dzięki unikalnemu mechanizmowi. Dużym atutem trampoliny jest duża powierzchnia do skakania oraz gumy, które łączą matę trampoliny ze stelażem.

  642,28 zł
  542,28 zł
  Obniżka!
  Dostępna na zamówienie w ciągu 8-10 dni roboczych
 • 259,35 zł

  Trampolina fitness do ćwiczeń marki Sveltus doskonale sprawdza się w zajęciach grupowych w klubach fitness, ale również w indywidualnych zajęciach. Trampolina jest stabilna i wytrzymała. To doskonały przyrząd do polepszenia kondycji, ćwiczeń koordynacyjnych oraz do wzmocnienia mięśni ud i pośladków.

  259,35 zł
  Dostępne w ciągu 8-10 dni roboczych
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów