Piłki Jest 59 produktów.

Piłki

Piłka gimnastyczna, lekarska, czy z obciążeniem?- jaką wybrać? Wszystko zależy od Twoich preferencji, a także treningu, na który zamierzasz się wybrać. Możesz również ćwiczyć w domu. Ćwiczenia dzielimy na wzmacniające, rehabilitacyjne, kondycyjne, rozluźniające. W zależności od treningu piłki różnią się od siebie wielkością, kształtem, fakturą, materiałem, a nawet obciążeniem.
Najpopularniejszą jest piłka gimnastyczna. Doskonała do rehabilitacji, pilatesu, aerobiku, zajęć ABT oraz ogólnej poprawy kondycji. Jej średnica wynosi zazwyczaj od 55 do 75 cm.
Piłki lekarskie, slam ball i wall ball to typy piłek z obciążeniem. Idealne do treningu crossfit. Dzięki różnorodności możesz wybrać obciążenie dostosowane do Twoich możliwości. Piłki w treningu obwodowym wzmacniają mięśnie głębokie. Zwiększają także ogólną wytrzymałość dolnych i górnych partii ciała.
W ofercie sklepu pojawiła się też nowość, jaką jest piłka Ovoball. Jej cechą charakterystyczną jest eliptyczny kształt oraz duża wytrzymałość.
Planujesz doposażyć swój fitness klub? Nasi doradcy pomogą przy wyborze odpowiedniego sprzętu do ćwiczeń.

na stronę
Pokazuje 1 - 24 z 59 elementów