Bosu Jest 4 produktów.

Bosu

BOSU to innowacyjny przyrząd do ćwiczeń łączący funkcje stepu z piłką gimnastyczną. Wyglądem przypomina przeciętą piłkę opartą na sztywnej podstawie, nazywany jest często piłką do balansowania. Można wykorzystać do ćwiczeń obie strony BOSU i zyskać dzięki temu: szybszy refleks, wzmocnione mięśnie, lepszą koordynację ruchową i równowagę ciała, spaloną tkankę tłuszczową, elastyczny kręgosłup oraz wiele innych korzyści!
BOSU można użytkować klubie fitness, w domu, a także podczas ćwiczeń rehabilitacyjnych.

 • 516,26 zł

  Bosu przypomina przeciętą w połowie, miękką piłkę. Bosu z jednej strony jest pneumatyczną, elastyczną kopułą, z drugiej - płaską platformą. Jest przeznaczone przede wszystkim do ćwiczenia równowagi, jednak spektrum możliwości Bosu jest znacznie szersze. Przyrząd można wykorzystywać do treningu:- rozciągającego (podobnie jak fitball) - kondycyjnego -...

  516,26 zł
  Dostępny na zamówienie 1-2 tyg
 • 849,59 zł

  Praktyczny i funkcjonalny stojak/ wózek do przechowywania stepów Bosu. Lekki i trwały. Dodatkową zaletą są kółka, które pozwalają bezpiecznie i szybko przestawiać stepy w dowolne miejsce. Doskonały sposób aby mieć łąd i porządek na sali czy w fitness klubie. 

  849,59 zł
  Dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych
 • 469,92 zł

  Bosu Home Edition, to wyjątkowe połączenie w jednym przyrządzie stepu do ćwiczeń i piłki. Swoją wyjątkowość, Bosu uwidacznia w wielu unikalnych ćwiczeniach jakie można na nim wykonać. Wersja Bosu Home Edition nadaje się tylko do użytku domowego.

  469,92 zł
  Dostępny w ciągu 1-3 dni roboczych
 • 608,94 zł

  Stacja do ćwiczeń Bosu 3D system może być zarówno wstępem dla rozpoczynających ćwiczenia jak i doskonałym rozwiązanien dla odób już trenujących z Bosu Balance Treiner. Ten innowacyjny przyrząd zwiększa wszechstronność i różnorodność ćwiczeń na stepie Bosu jednocześnie zapewniając większą asekurację. System 3D jest wyposażony w dwa Tubingi (gumy) z...

  608,94 zł
  Dostępny 1-3 dni roboczych
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów